JTS-315SP Switch Replacement 230V
JTS315-91E
Description
Switch Replacement 230V example for Jet JTS-315SP Construction saw. Can fit also for other 230V 1-phase machines and devices. Model DKLD DZ08-2 IP54 8A. CE & TUV Certification.
Reviews
Add a review
Your review
* Review is required
Name
* Name is required
Email
* Email is required
| 5 star | 0% | |
| 4 star | 0% | |
| 3 star | 0% | |
| 2 star | 0% | |
| 1 star | 0% |
0 of 0 reviews
Sorry, no reviews match your current selections
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You might also like..
Jet JTS-315SP Rakennussirkkeli 3.1kW 400V 315mm
Recently viewed products