Triton TSPSP650 Oskilloiva hiomakone
490810
189,00  / kpl
150,60  alv. 0%
Saatavilla päävarastosta! Toimitusaika 7–14 päivää
Saatavuus myymälästä
Espoon myymälässä 0 kpl
Myymälä ja aukioloajat
Yhteystiedot
Myymälä ja aukioloajat
Ruukintie 3,
02330 Espoo
ma-pe 09 - 16
la suljettu
su suljettu
Asiakaspalvelu
Puhelin: 020 7280 790
Sähköposti: myynti(at)jettools.fi
14 päivän vaihto- ja palautusoikeus
Kysyttävää tuotteesta? Ota yhteyttä
Tuotelomake
myynti(at)jettools.fi
Asiakaspalvelu on avoinna ma-pe 9-16
Lähetä viesti
Tuotekuvaus
Ominaisuudet:
  • Neljä erilaista hiomarullaa monipuoliseen työskentelyyn
  • Portaaton nopeudensäätö erilaisten materiaalien hiontaan
  • Hiomarulla on helppo vaihtaa ilman työkaluja alle 30 sekunnissa
  • Kevyt käyttää ja helppo kuljettaa mukana
  • Imuliitäntä puruimurille
Tekniset tiedot
Moottorin teho 650W
Jännite 230V
Kierrokset 1800 – 3200rpm
Hiomakorkeus max. 65mm
Oskilloinnin nopeus 50 – 90rpm
Oskilloinnin pituus 6.5mm
Puruimuliitäntä 36mm
Mitat 262 x 84 x 261mm
Paino 2.2kg
Takuu 12kk
Tiedostot Käyttöohjeet
Arviot
Lisää arvostelu
Triton TSPSP650 Oskilloiva hiomakone Triton TSPSP650 Oskilloiva hiomakone
Arvostelu*
0/5
* Luokitus on pakollinen
Arvostelusi
* Arvostelu on pakollinen
Nimi
* Nimi vaaditaan
0,0
Vain rekisteröityneet ja tuotteen ostaneet asiakkaat voivat antaa tuotearvion.
5 tähteä
0%
4 tähteä
0%
3 tähteä
0%
2 tähteä
0%
1 tähti
0%